Půjčky pro OSVČ

07.04.2015 20:31

Klienti, řadící se mezi podnikatele či OSVČ, ať už s podnikáním právě začali anebo podnikají několik let, mají možnost také zažádat o produkt, který je na trhu právě pro ně.

Tento typ úvěru poskytuje finanční hotovost  během chvilky až do výše 30.tisíc korun, přičemž k jeho vyřízení a schválení postačí pouze OP a Živnostenský list.

 

Pokud máte zájem o částku daleko vyšší, určitě nebude problém najít takového poskytovatele, který je schopen  splnit Vaše požadavky, ale je nutnost počítat s tím, že taková výše úvěru bude muset být zajištěna nějakou Vaší nemovitostí, což znamená bytem, pozemkem nebo chalupou. Ta po celou dobu splácení bude fungovat jako zástava, která by v době, kdybyste se dostali do obtíží se splátkami, mohla být zabavena a následně prodána při dražbě.

 

Podmínky pro získání podnikatelského úvěru bývají flexibilnější, délka splatnosti bývá dle dohody mezi Vámi a poskytovatelem, včetně možnosti odložení splátek až na 3 měsíce.


To samé by platilo, pokud byste se během splácení dostali do zpoždění se splátkami a nastaly nenadálé finanční problémy, je také možnost žádosti o odklad splátek až na dobu 3 měsíce.


K vyřízení Půjčky pro OSVČ stačí pouze platný Občanský průkaz, daňové přiznání za loňský rok a oprávnění k podnikání, tedy Živnostenský list či koncesní listina, dále pak výpis z bankovního konta. Pokud již předem víte, že Vaše bonita nebude dostatečná k tomu, aby úvěr byl schválen, je potřeba si k žádosti opatřit spolužadatele.

 
Mezi velkou výhodu tohoto úvěru se řadí rychlost vyřízení, krátký schvalovací proces, který Vás časově nijak nezatíží a poměrně vysoká schvalovatelnost. Pokud výše úvěru nepřesáhne  100.tis, nebude zapotřebí ani zajištění nemovitostí ani ručitele.

Jedna z posledních priorit úvěru je to, že se jedná o bezúčelovou půjčku, tedy je čistě jen na Vás, na co a proč peníze potřebujete.Získané peníze opravdu není potřeba investovat do podnikání, ale je možné je využít na cokoliv.