Půjčka na auto

V dnešní době jsme se již setkali s případy, kdy lidé jsou ochotni si kvůli novému automobilu sjednat půjčku, aniž by si ověřily, že se jedná skutečně o kvalitní produkt, který je v konečné fázi nezklame a nepodvede. Téměř každý třetí občan naší republiky se o toto již někdy ve svém životě pokusil. Jak jsme se již zmínili, pokud máte zájem o půjčku  na auto, je dobré si pečlivě vybrat, než s někým sepíšeme smlouvu a zavážeme se tím na několik roků dopředu.

Pokud si vybereme některou z bank, a oslovíme je se žádosti o půjčku na auto, budou jistě po nás vyžadovat potvrzení o příjmu, pojištění úvěru a čistý registr dlužníků. Naopak v nebankovní sekci investorů po nás nic takového chtít nebudou, a smlouvu s námi sepíší téměř ihned. Toto jednání vhání pochyby, proto doporučujeme, než si půjčku na auto vyberete, prodiskutujte jejich podmínky předem s právníky či někým, kdo tomu trochu rozumí.

Některé nebankovní společnosti však vyžadují obdobné doklady a formality jako ty bankovní, což je například společnost Cetelem, kde jejich nabídka vypadá vcelku lákavě, ale náročně na vyřizování, neboť zajištění si kopie výplatních pásek vyžaduje určitý časový limit, který ne každý je ochoten obětovat.

Proto pokud jste se rozhodli žádat o půjčku na auto, spočítejte si vždy všechna pro i proti, zda je pro Vás jednoduší si zajistit potřebné doklady a mít jistotu u investora, anebo ušetřit svůj čas, sepsat smlouvu během chvilky ale za cenu rizika a větší úrokové sazby.

Proto přejeme kvalitní výběr půjčky na auto, který Vás do budoucna nijak nezamrzí.

Inzerce půjček

Rychlé a dostupné půjčky

09.10.2013 22:56
Novinka - Půjčka online Půjčka na cokoliv, nezávazná žádost od 5.000 - 300 000 Kč ihned Půjčka kterou můžete do 14 dnů zdarma zrušit. Úvěrový poradce vykonává činnost dle zák. č. 145/2010 Sb. Nabídka přivýdělku pro okres Benešov   Jméno a příjmení Michal...

Nebankovní půjčka pro podnikatelé i zaměstnance

09.10.2013 22:52
Rychlá půjčka od soukromého investora s velkou průchodností určena pro lidi bez exekuce, bez poplatků a nahlížení do bankovních registrů. Peníze jsou vyhrazeny do výše 100 000 Kč a dobou splácení až 48 měsíců pro - zaměstnance - po zkušební době - důchodce - bez omezení věkem - osobám na...
<< 1 | 2 | 3